Marie Čermínová - Toyen
Přízraky pouště
Id: 499802
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, faksimile původních leptů z roku 1953 - ilustrací ke knize Les Spectres du Desert, básním Jindřicha Heislera (vyd. 1939)
zobrazeno: 117x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
2024,05-1,14,19,54,00
minimální příhoz 100 Kč