Čas na serveru 07:00:25

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! 4

Id: 329112

Z cyklu Schovej se, válko! 4

  •  / Z cyklu Schovej se, válko! 4 / Marie Čermínová - Toyen

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, v oblasti značení lehké znečištění, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

zobrazeno: 12074x

Vyvolávací cena:

35 800

Příhozy: 67