Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 491104
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 39,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 678x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
2024,05-1,13,21,35,00
minimální příhoz 100 Kč