Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 491106
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 39,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 39x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
2024,05-1,13,21,37,00
minimální příhoz 100 Kč