Čas na serveru 14:24:31

Marie Fischerová – Kvěchová
Mydlík

Id: 88603

Mydlík

  •  / Mydlík / Marie Fischerová – Kvěchová

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1939, paspartováno, zaskleno, popis na zadní straně

zobrazeno: 2279x

Vyvolávací cena:
800

15 500