Maxim Kopf
Slunný den
Id: 492601
olej/karton, rozměr 30,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 296x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč
2024,05-1,14,20,16,00
minimální příhoz 500 Kč