Čas na serveru 11:06:34

Milada Špálová
Květinové zátiší

Id: 40813

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Milada Špálová

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1957x

Vyvolávací cena:
800

2 520