Čas na serveru 22:57:10

Milan Laluha
Traja muži z Mičinej

Id: 489001

Traja muži z Mičinej

  •  / Traja muži z Mičinej / Milan Laluha

olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen posudek vypracovaný PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 10429x

Vyvolávací cena:
7 500

35 000