Čas na serveru 02:23:42

Agamemnón

Id: 484502

Agamemnón

  •  / Agamemnón / Olbram Zoubek
  •  / Agamemnón / Olbram Zoubek
  •  / Agamemnón / Olbram Zoubek
  •  / Agamemnón / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 37,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1985)

zobrazeno: 868x

Vyvolávací cena:

13 000