Čas na serveru 04:24:52

Anděl zvěstování

Id: 442001

Anděl zvěstování

  •  / Anděl zvěstování / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 4308x

Vyvolávací cena:

21 000