Čas na serveru 00:16:53

Andělíček

Id: 459702

Andělíček

  •  / Andělíček / Olbram Zoubek
  •  / Andělíček / Olbram Zoubek
  •  / Andělíček / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 2008

zobrazeno: 4425x

Vyvolávací cena:

35 000

Účastníci: 21

Příhozy: 51