Čas na serveru 02:08:58

Astronomie

Id: 459701

Astronomie

  •  / Astronomie / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1997

zobrazeno: 1185x

Vyvolávací cena:

20 000