Čas na serveru 03:11:53

Eva a had z ráje

Id: 226701

Eva a had z ráje

  •  / Eva a had z ráje / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2002, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1380x

Vyvolávací cena:

14 000