Čas na serveru 03:20:48

Jaro

Id: 455104

Jaro

  •  / Jaro / Olbram Zoubek
  •  / Jaro / Olbram Zoubek
  •  / Jaro / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 26 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 807x

Vyvolávací cena:

9 300