Čas na serveru 03:20:49

Josef s ratolestí

Id: 429801

Josef s ratolestí

  •  / Josef s ratolestí / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 32 x 22,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1996)

zobrazeno: 531x

Vyvolávací cena:

30 500

Příhozy: 52