Čas na serveru 01:53:59

Klíčnice levá

Id: 499201

Klíčnice levá

  •  / Klíčnice levá / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 37,5 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1994)

zobrazeno: 2238x

Vyvolávací cena:

19 000