Čas na serveru 01:23:13

Klíčnice pravá a levá - konvolut dvou kusů

Id: 445801

  •  / Klíčnice pravá a levá - konvolut dvou kusů / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 23,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1160x

Vyvolávací cena:

68 000

Příhozy: 70