Čas na serveru 04:17:03

Klytaimnéstra

Id: 446502

Klytaimnéstra

  •  / Klytaimnéstra / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 35,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, v místě prstů na ruce poškozený papír, na několika místech trhliny (viz foto), konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1985

zobrazeno: 4369x

Vyvolávací cena:

11 000