Čas na serveru 01:04:36

Loučení s ratolestí

Id: 444905

Loučení s ratolestí

  •  / Loučení s ratolestí / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 2003

zobrazeno: 340x

Vyvolávací cena:

10 500