Čas na serveru 03:12:03

Marie Josefova bez ratolesti

Id: 469101

Marie Josefova bez ratolesti

  •  / Marie Josefova bez ratolesti / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno galerijním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1996)

zobrazeno: 1621x

Vyvolávací cena:

24 000