Čas na serveru 02:49:27

Milenecké lože

Id: 444904

Milenecké lože

  •  / Milenecké lože / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 2009

zobrazeno: 2697x

Vyvolávací cena:

18 500

Příhozy: 53