Čas na serveru 01:23:08

Ruce a nohy

Id: 458204

Ruce a nohy

  •  / Ruce a nohy / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1989

zobrazeno: 368x

Vyvolávací cena:

12 500