Čas na serveru 04:25:01

Ruce s jablkem

Id: 458203

Ruce s jablkem

  •  / Ruce s jablkem / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, 1986

zobrazeno: 360x

Vyvolávací cena:

15 500