Čas na serveru 03:11:54

Ruce s jablkem - PF 1987

Id: 480604

Ruce s jablkem  - PF 1987

  •  / Ruce s jablkem  - PF 1987 / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1986)

zobrazeno: 1030x

Vyvolávací cena:

15 500

Příhozy: 49