Čas na serveru 00:41:58

Ruce v pase

Id: 448701

Ruce v pase

  •  / Ruce v pase / Olbram Zoubek

papírový reliéf, zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, vznik 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 937x

Vyvolávací cena:

25 000