Čas na serveru 04:16:58

Ruce v pase

Id: 458201

Ruce v pase

  •  / Ruce v pase / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1989

zobrazeno: 311x

Vyvolávací cena:

15 000