Čas na serveru 04:16:57

Štěstěna

Id: 468802

Štěstěna

  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek
  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek
  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2014)

zobrazeno: 2280x

Vyvolávací cena:

30 000