Čas na serveru 01:53:56

Torzo

Id: 444906

Torzo

  •  / Torzo / Olbram Zoubek
  •  / Torzo / Olbram Zoubek
  •  / Torzo / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 36 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 463x

Vyvolávací cena:

17 000