Čas na serveru 01:23:16

Učitel

Id: 483102

Učitel

  •  / Učitel / Olbram Zoubek
  •  / Učitel / Olbram Zoubek
  •  / Učitel / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 18 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1992)

zobrazeno: 466x

Vyvolávací cena:

27 000