Čas na serveru 04:25:03

Vlasatice levá

Id: 461703

Vlasatice levá

  •  / Vlasatice levá / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 26 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 517x

Vyvolávací cena:

18 500