Čas na serveru 03:20:46

Vlasatice pravá

Id: 461701

Vlasatice pravá

  •  / Vlasatice pravá / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 26 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 824x

Vyvolávací cena:

20 000