Čas na serveru 23:42:34

Vlasatice střední

Id: 461702

Vlasatice střední

  •  / Vlasatice střední / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 26 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 454x

Vyvolávací cena:

15 000