Čas na serveru 04:24:54

Zastavení

Id: 478203

Zastavení

  •  / Zastavení / Olbram Zoubek
  •  / Zastavení / Olbram Zoubek
  •  / Zastavení / Olbram Zoubek
  •  / Zastavení / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu cca 29,5 x 20,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1992)

zobrazeno: 751x

Vyvolávací cena:

19 500