Čas na serveru 03:20:52

Zvěstování

Id: 446801

Zvěstování

  •  / Zvěstování / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1992

zobrazeno: 19218x

Vyvolávací cena:

13 500