Čas na serveru 12:31:37

Oldřich Kulhánek
J. W. Ghoethe

Id: 48304

J. W. Ghoethe

  •  / J. W. Ghoethe / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, velikost tisku 13,5 x 8,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 7962x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300