Čas na serveru 05:51:37

Olga Vyleťalová - Poláčková
Hra v červeném údolí

Id: 26902

Hra v červeném údolí

  •  / Hra v červeném údolí / Olga Vyleťalová - Poláčková

olej/plátno, rozměr 65 x 70 cm, signováno uprostřed dole, popis a datace na zadní straně, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 1931x

Vyvolávací cena:
12 000

16 500