Čas na serveru 02:24:23

Ota Bubeníček
Chalupa

Id: 474501

Chalupa

  •  / Chalupa / Ota Bubeníček
  •  / Chalupa / Ota Bubeníček
  •  / Chalupa / Ota Bubeníček

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 31 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 8757x

Vyvolávací cena:

32 000