Čas na serveru 05:37:27

Ota Bubeníček
Mikuláš

Id: 252109

Mikuláš

  •  / Mikuláš / Ota Bubeníček
  •  / Mikuláš / Ota Bubeníček
  •  / Mikuláš / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 29,5 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1451x

Vyvolávací cena:
2 800

10 500