Čas na serveru 01:14:27

Ota Bubeníček
Mraky nad krajem

Id: 423801

Mraky nad krajem

  •  / Mraky nad krajem / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 64 x 72 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, v minulosti vystaveno (1932), odborně restaurováno, restaurátorská zpráva (kopie) přiložena, vyhotovili Šárka a Petr BERGEROVI, akad. mal. a restaurátoři (2017)

zobrazeno: 2847x

Vyvolávací cena:

23 000