Čas na serveru 00:48:51

Ota Bubeníček
Nálada před bouří

Id: 448003

Nálada před bouří

  •  / Nálada před bouří / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 595x

Vyvolávací cena:

9 500