Čas na serveru 11:51:27

Česání

Id: 434106

Česání

  •  / Česání / Ota Janeček
  •  / Česání / Ota Janeček
  •  / Česání / Ota Janeček

tužka/papír, rozměr listu 35 x 25, 5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 689x

Vyvolávací cena:

8 000