Čas na serveru 11:50:16

Hlava dívky

Id: 456504

Hlava dívky

  •  / Hlava dívky / Ota Janeček
  •  / Hlava dívky / Ota Janeček
  •  / Hlava dívky / Ota Janeček

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno

zobrazeno: 811x

Vyvolávací cena:

2 300