Čas na serveru 09:47:09

Ptáček

Id: 457701

Ptáček

  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček

kombinovaná technika, tuš/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 20780x

Vyvolávací cena:

52 500

Účastníci: 23

Příhozy: 61