Čas na serveru 11:40:37

Ptáček

Id: 471602

Ptáček

  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 21 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 4126x

Vyvolávací cena:
12 000

66 000

Účastníci: 20

Příhozy: 60