Čas na serveru 09:23:34

Sedící akt

Id: 2057

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Ota Janeček
  •  / Sedící akt / Ota Janeček
  •  / Sedící akt / Ota Janeček
  •  / Sedící akt / Ota Janeček

linoryt/papír, č. 61/80, rozměr ve výřezu 45 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3020x

Vyvolávací cena:
1 800

3 900