Čas na serveru 10:47:05

Slunce

Id: 478902

Slunce

  •  / Slunce / Ota Janeček
  •  / Slunce / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 20,5 x 32 cm, neznačeno, rámováno, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem, synem autora (3.11.2016)

zobrazeno: 1502x

Vyvolávací cena:

21 000