Čas na serveru 12:37:49

Žába

Id: 437501

Žába

  •  / Žába / Ota Janeček
  •  / Žába / Ota Janeček
  •  / Žába / Ota Janeček

kombinovaná technika, akvarel/tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 45 x 37 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1268x

Vyvolávací cena:
7 500

23 000