Čas na serveru 20:37:01

Otakar Číla
Pytlák se srnou

Id: 451801

Pytlák se srnou

  •  / Pytlák se srnou / Otakar Číla

olej/plátno, rozměr 69 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 23859x

Vyvolávací cena:

210 000

Příhozy: 92