Čas na serveru 12:55:16

Otakar Číla
Tetřívci

Id: 445103

Tetřívci

  •  / Tetřívci / Otakar Číla
  •  / Tetřívci / Otakar Číla
  •  / Tetřívci / Otakar Číla
  •  / Tetřívci / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, na zadní straně dobový prodejní štítek

zobrazeno: 1703x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 58