Čas na serveru 09:24:06

Otakar Hůrka
Letní den

Id: 474401

Letní den

  •  / Letní den / Otakar Hůrka
  •  / Letní den / Otakar Hůrka
  •  / Letní den / Otakar Hůrka

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 70 x 102 cm, značeno vlevo dole, rámováno, ve spodní části zvlněné plátno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2132x

Vyvolávací cena:

16 500